Ogłoszenia nieruchomości Rutka
9 ogłoszeń
Od najnowszych
9 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia w okolicy
Dom bliźniak Pomnik
Pomnik(Rutka + 15 km)
110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²
Działka Czajewszczyzna
Czajewszczyzna(Rutka + 6 km)
5 900 000 zł196 515 m² 30,02 zł/m²
Działka rolno-budowlana Biała Woda
Biała Woda(Rutka + 9 km)
165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²
Dom wolnostojący
Białowieża(Rutka + 23 km)
375 000 zł87 m² 4 310,34 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Sidorówka
Sidorówka(Rutka + 7 km)
217 000 zł3 000 m² 72,33 zł/m²
Działka leśna Gredele
Gredele(Rutka + 22 km)
28 400 zł7 100 m² 4 zł/m²
Biurowiec, ul. Pułaskiego
Szwajcaria,Suwałki(Rutka + 13 km)
2 880 000 zł5 440 m² 529,41 zł/m²
Budynek użytkowy Barciany
Barciany(Rutka + 13 km)
1 992 149 zł971,78 m² 2 050 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Białowieża
Białowieża(Rutka + 23 km)
188 530 zł1 109 m² 170 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka Rutka
Rutka,podlaskie
75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Rutka
Włącz powiadomienia